Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 Доставка по м. Київ Доставка по Києву щодня з 10:00 до 20:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Розгорнути фiльтри
Сортувати по ціні

Ми знайшли ідеальну формулу підбору подарунка на 8 Березня. Використовуючи її, можна ніколи більше не перейматися про квіти, недостатню свіжість солодощів до кави в ліжко і просто про подарунок ранком 8-го Березня.

Згідно з нашими спостереженнями (і статистиці) дівчина на 8 березня чекає букет квітів і «щось ще». Найчастіше це «щось» повинне її здивувати. Кондитерська Paris Dessert знає, що робити у таких випадках.

Пропонуємо дивовижний набір з:

  • макарон;
  • квітами (класичними чарівними трояндами та бутонами сорту «Піано»);
  • зефіром;
  • цукерками;
  • безе;
  • мармеладом.

Любі та близькі Вам дівчата високо цінують вигляд такого подарунку, адже він ну дуже «інстаграмний». А модні в цьому роки троянди сорту Піано їх точно не залишать байдужими. Вибравши квітковий подарунок, Ви неодмінно здивуєте свою кохану людину.

Також Ви можете розглядати представлені набори як корпоративні подарунки на 8 Березня колегам-жінкам. Майже кожен з них, окрім зефіру, мармеладу, цукерок і безе, може бути виконаний з нанесенням логотипу. А серед представленого асортименту Ви можете обрати корпоративні подарунки керівникові від колективу.

Ми гарантуємо, що вибраний Вами подарунок на 8 березня (як корпоративний, так і персональний) буде високої якості. Кожен з наборів, представлених на сайті, збирається індивідуально під Вас, а його складові робляться (квіти – купуються) напередодні перед відправкою.

Саме тому ми радимо замовляти набори мінімум за 2-3 дні до запланованої дати доставки.