Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 Доставка по м. Київ замовлення і доставка десертів
щодня з 10:00 до 20:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Мінімальна сума замовлення 1000 грн
Розгорнути навігацію
Сортувати по ціні
Імбирно-медове печиво з ручним розписом ведмедя з весняною квіткою.
140 грн / 1 набір
У подарунку «8 ніжних освідчень» Ви отримаєте зефір у кількості 8 штук. Цей набір-подарунок універсальний: ним можна приємно здивувати як кохану та дорогу серцю дівчину, так і невеликий жіночий колектив.
210 грн / 1 набір
В подарунковому наборі «32 французьких поцілунки» Ви отримаєте 32 свіжих та ароматних безе кондитерської Paris Dessert. Даний солодкий подарунок створений для дівчат, які обожнюють макарон – легкі французькі десерти з ніжним шоколадним прошарком.
210 грн / 1 набір
В набір входить 12 макарон. Наші клієнти самостійно обирають смаки, що представлені в асортименті кондитерської. Такий набір ідеально підходить у якості незабутнього подарунку на 8-ме Березня для колег і жінок, які Вам не байдужі.
380 грн / 1 набір
Шоколадна плитка, яка втілює жіночу легкість та витонченість.
120 грн / 1 набір
Не залишайте без уваги жінок. З приводу і без пестіть їх, любіть, даруйте свою увагу, говоріть компліменти, адже лише у турботливого чоловіка кохана сяє.
190 грн / 1 коробку
Набір складається з оригінальної рожевої коробки з тюльпанами та шоколадкою плиткою "Легкість"
590 грн / 1 набір
Рожева коробка з ніжними тюльпанами в доповненні з авторськими двобарвними макарон від наших кондитерів стане приємним подарунком для дівчини до 8-го Березня.
1890 грн / 1 набір
Оберіть букет з ніжних троянд та 6-ти макарон в коробці і Ви точно здивуєте жінок, які поряд з Вами.
1980 грн / 1 набір

Ми знайшли ідеальну формулу підбору подарунка на 8 Березня. Використовуючи її, можна ніколи більше не перейматися про квіти, недостатню свіжість солодощів до кави в ліжко і просто про подарунок ранком 8-го Березня.

Згідно з нашими спостереженнями (і статистиці) дівчина на 8 березня чекає букет квітів і «щось ще». Найчастіше це «щось» повинне її здивувати. Кондитерська Paris Dessert знає, що робити у таких випадках.

Пропонуємо дивовижний набір з:

  • макарон;
  • квітами (класичними чарівними трояндами та бутонами сорту «Піано»);
  • зефіром;
  • цукерками;
  • безе;
  • мармеладом.

Любі та близькі Вам дівчата високо цінують вигляд такого подарунку, адже він ну дуже «інстаграмний». А модні в цьому роки троянди сорту Піано їх точно не залишать байдужими. Вибравши квітковий подарунок, Ви неодмінно здивуєте свою кохану людину.

Також Ви можете розглядати представлені набори як корпоративні подарунки на 8 Березня колегам-жінкам. Майже кожен з них, окрім зефіру, мармеладу, цукерок і безе, може бути виконаний з нанесенням логотипу. А серед представленого асортименту Ви можете обрати корпоративні подарунки керівникові від колективу.

Ми гарантуємо, що вибраний Вами подарунок на 8 березня (як корпоративний, так і персональний) буде високої якості. Кожен з наборів, представлених на сайті, збирається індивідуально під Вас, а його складові робляться (квіти – купуються) напередодні перед відправкою.

Саме тому ми радимо замовляти набори мінімум за 2-3 дні до запланованої дати доставки.

Великдень
2021