Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 Доставка по м. Київ Доставка по Києву щодня з 10:00 до 20:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Розгорнути фiльтри
Сортувати по ціні
Начинки тортів

Чому Вам варто замовити весільний торт у нас?

Розрізання весільного торта молодятами – традиція, без якої не минає жодне святкування. Перші шматочки смачнючого кондитерського виробу завжди дістаються нареченому і нареченій. Гарантуємо: від чудової начинки, створеної нашим майстром, точно не буде гірко. Наші кондитери готові створити весільний торт на замовлення будь-якої складності:

  • необхідну кількість ярусів;
  • 12 варіантів начинки;
  • декорування;
  • суворі терміни виконання замовлення;
  • швидка і дбайлива доставка.

Ціна виробу безпосередньо залежить від його параметрів, смаків та прикрас. Обираючи інгредієнти, ми орієнтуємося на якість, тому закуповуємо у перевірених українських та іноземних постачальників. Вартість торта формується на основі вибраного розміру та декору.

Про декорування варто поговорити окремо. У каталозі представлені фото лише деяких весільних тортів, виконаних нашою кондитерською. Ви можете обрати один із них, або будь-який, що сподобається Вам в Інтернеті. Ви можете описати свої вподобання, щоб ми підібрали Вам унікальний варіант дизайну торта на весілля.

Весільні тренди тортів у 2020 році

Більше того, скільки коштує торт, молодят хвилює те, як буде виглядати головний десерт свята. Задовго до церемонії пара починає підготовку і переглядає незвичні варіації кондитерських виробів. Можна орієнтуватися на популярні варіанти тортів. У 2020 році  попитом користуються торти, прикрашені:

  • композиціями із живих квітів;
  • сезонними ягодами;
  • невеликими екзотичними фруктами;
  • спеціальним кондитерським покриттям металічного кольору.

Також в тренді робити торт в стилі своєї весільної сукні. Таким чином, підкреслюючи всю тематику святкового вечора.

Кондитерська Paris Dessert виготовляє весільні торти із покриттям мастикою, глянцем, кремом та відкриті.

Великі торти актуальні, якщо на свято створення нової сім’ї запросили багато гостей. Знадобиться десерт на 5 кг і більше. Якщо вирішили відзначити весілля у сімейному колі, достатньо торта вагою до 3 кг.

Ми рекомендуємо брати розрахунок ваги торта, виходячи з наступної інформації: 130-150 г торта на 1 людину. Таким чином, до прикладу, на 50 гостей необхідно замовити торт на 6,5-7,5 кг.

Зараз в тренді гарні весільні торти синього кольору. Також можна віддати перевагу десерту, котрий поєднує у собі білий, сірий або бузковий кольори. У Києві весільний торт краще за все замовляти мінімум за 20 днів до запланованої дати доставки.

Перевага нашої кондитерської у тому, що для нас немає нездійсненних завдань. Ми відповідально ставимося до кожного замовлення: від етапу розробки дизайну і до транспортування у вказане місце. Задача команди кондитерської – допомогти у виборі ідеального торта на весілля і втілити його у життя. Довіртеся нам – ми про все подбаємо!