Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 пн-сб з 10:00 до 18:00 пн-сб з 10:00 до 18:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Розгорнути фiльтри
Сортувати по ціні

Тематичне печиво на замовлення від онлайн-кондитерської Paris Dessert представлене в різних видах.

Ми радимо обирати печиво на замовлення за 2-3 дні до запланованої дати доставки, оскільки усі десерти потрапляють у виробництво лише після повного узгодження та затвердження Вами замовлення. Також це є причиною того, що ми використовуємо лише натуральні інгредієнти під час приготування.

Печиво ручної роботи від кондитерської Paris Dessert в Києві – унікальне. Воно буде доповненням до сонячного кенді-бару на Дні народження маленької принцеси чи принца. Таке печиво можна сміливо дарувати у вигляді презенту маленьким гостям дитячого свята. Можете бути впевненими, діти будуть щасливі від такого подарунка.

Тематичне печиво рекомендуємо також замовляти як пригощення для дітей в школі чи дятячому садку. Ми виконаємо Ваше замовлення якісно та вчасно доставимо до Вашої адреси.

Замовити тематичне печиво в Києві можна будь-яким зручним для Вас способом:

  • онлайн на сайті
  • за телефоном
  • за допомогою месенджерів

Доставимо печиво з ручним розписом в 2-годинний проміжок часу по Києву. Діє безкоштовна доставка при замовленні від 500 грн. Також можлива доставка в інші міста за допомогою Нової Пошти. Вартість доставки залежить від тарифів Нової Пошти, оплата за рахунок отримувача.