Ua Ru
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Розгорнути фiльтри
Сортувати по ціні

Корпоративні подарунки в кондитерській Paris Dessert в Києві призначені для різних свят – від Нового року до Дня захисника України восени.

Тут Ви можете вибрати подарунок як чоловікові, так і жінці. Для співробітників-чоловіків на День народження, Новий рік або День захисника України – солодкий набір, цукерок або ж іменні брендовані корпоративні подарунки.

Для жінок – подарунки на 8-е березня, свіжі пропозиції до Дня народження та Новий рік

Також є на вибір корпоративні подарунки з логотипом (печиво, макаронс), корпоративні подарунки ручної роботи – розмальоване кондитерами печиво в тематиці свята або заходу, на яке планується доставка; велика кількість наборів з різним наповненням.

Всі продукти, які використовуються у виробництві корпоративних подарунків з логотипом - свіжі. Малюнки, які представлені на печиво, малюються або друкуються їстівними чорнилом або фарбами.

Коробка з шоколадними цукерками стане ідеальним подарунком для Вашого свята.

У Києві корпоративні подарунки ми радимо замовляти мінімум за 7-14 днів до запланованої дати доставки, в залежності від їх потрібної кількості. Саме тому ми радимо замовляти наперед, щоб всі деталі були вчасно погоджені, а замовлення вписаний в процес.