Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 замовлення і доставка десертів
щодня з 10:00 до 20:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Мінімальна сума замовлення 500 грн (без врахування доставки)
Розгорнути навігацію
Сортувати по ціні
Оригінальний корпоративний набір з 6-ти макарон з Вашим логотипом і 6-ти звичайних тістечок в подарунковій коробці. Такий набір може бути подарунком для співробітників на їх День народження або річницю створення компанії, корпоративні заходи, комплімент партнерам.
480 грн
Набір складається з 3-х макарон з Вашим логотипом і 6-ти тістечок з різним смаком. У нас представлена широка смакова і кольорова гамма солодощів: від класичних шоколадних і ванільних до фірмових малинових, смородинових, лимонних і фісташкових.
330 грн
Подарунковий набір макарон з Вашим логотипом, який складається з 4 брендованих виробів і 8 кольорових тістечок. Ми робимо солодкі подарунки з імпортної мигдалевої муки і додаємо лише органічні інгредієнти.
430 грн
Набір складається з 3 макаронс з Вашим логотипом та 6 звичайних тістечок. Ви можете обрати кольорову гамму набору самостійно. Всі питання з приводу нанесення зображення можна узгодити з нашим менеджером.
330 грн
У набір входить 3 макарон з Вашим логотипом. Ми робимо смачні тістечка виключно по класичному рецепту. У виробництві використовується лише імпортна мигдалева мука і натуральні фарбники. Колір і смак залежить від Ваших смаків та уподобань
170 грн
Друк фірмового знаку виконується їстівними чорнилами на високоякісному цукровому папері. Наш менеджер допоможе Вам з вибором кольору і смаку макарон і лише після Вашого узгодження ми відправимо макет до друку.
50 грн
Печиво виготовляється нашими кондитерами власноруч. Основа – імбирне тісто, нижній прошарок декору – айсинг (білково-цукрова суміш, яка широко використовується для нанесення малюнків, розпису).
370 грн
Набір печива з логотипом складається з 4-х смаколиків, прикрашених фірмовим знаком вашої організації. Печиво з логотипом – фірмовий подарунок багатьох компаній. Ми виготовляємо імбирне печиво з логотипом на цукровому аркуші.
330 грн
Основа печива – імбирне тісто. Печиво розписується вручну нашими кондитерами, тому можете бути упевнені в унікальності виконаної роботи. Розпис, виконаний на печиві, робиться натуральними імпортними фарбниками поверх айсинга (цукрово-білкової суміші для декорування).
370 грн
Печиво ручної роботи, прикрашене орнаментом-вишивкою. Лаконічний елегантний дизайн солодощів з додаванням орнаменту-вишивки може бути компліментом партнерам, частуванням гостей Вашої компанії, подарунком на тематичному корпоративному заході.
85 грн
Наша кондитерська готова запропонувати Вам поштучне печиво з логотипом компанії, яке виготовляється строго по ескізу замовника. Основу виробу складає імбирне печиво з логотипом на мастиці.
75 грн
Печиво ручної роботи, декороване в Петриківському стилі. Основа виробу – імбирне печиво, яке кондитери виготовляють під Ваше замовлення. Для декору використовується айсинг — спеціально виготовлена білково-цукрова суміш для створення різних візерунків.
85 грн

Корпоративні подарунки в кондитерській Paris Dessert в Києві призначені для різних свят – від Нового року до Дня захисника України восени.

Тут Ви можете вибрати подарунок як чоловікові, так і жінці. Для співробітників-чоловіків на День народження, Новий рік або День захисника України – солодкий набір, цукерок або ж іменні брендовані корпоративні подарунки.

Для жінок – подарунки на 8-е березня, свіжі пропозиції до Дня народження та Новий рік

Також є на вибір корпоративні подарунки з логотипом (печиво, макаронс), корпоративні подарунки ручної роботи – розмальоване кондитерами печиво в тематиці свята або заходу, на яке планується доставка; велика кількість наборів з різним наповненням.

Всі продукти, які використовуються у виробництві корпоративних подарунків з логотипом - свіжі. Малюнки, які представлені на печиво, малюються або друкуються їстівними чорнилом або фарбами.

Коробка з шоколадними цукерками стане ідеальним подарунком для Вашого свята.

У Києві корпоративні подарунки ми радимо замовляти мінімум за 7-14 днів до запланованої дати доставки, в залежності від їх потрібної кількості. Саме тому ми радимо замовляти наперед, щоб всі деталі були вчасно погоджені, а замовлення вписаний в процес.

Подарунки
на 8 березня