Ua Ru
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.

Гарантії якості

Paris Dessert – кондитерська, яка спеціалізується на корпоративних та індивідуальних замовленнях. Має 5-річний досвід роботи. Команда, яка створює ваші десерти і торти, складається з 10-ти осіб.

6
років бездоганної роботи
3000+
кг готових тортів
5000+
доставлених корпоративних подарунків
500+
весільних тортів замовлено
50+
українських та міжнародних компаній довіряють Paris Dessert

З самого початку нашої роботи, 2014 року, ми виготовляємо кондитерські вироби тільки з натуральних інгредієнтів та постійно вдосконалюємо смакові якості кожної виробленої одиниці.

Що для цього робиться?

  1. Кондитерська Paris Dessert співпрацює тільки з перевіреними французькими та українськими постачальниками продукції. Інгредієнти з коротким терміном реалізації, такі як молоко, масло, яйця, фрукти та ягоди, доставляються місцевими фермерськими господарствами. Шоколад, барвники, мигдальна мука і багато іншого закуповується у представників французьких виробників. Таким чином ми можемо гарантувати, що смак і структура десертів буде відповідати класичними рецептурами.
  2. У виробництві використовуються тільки французькі барвники, які безпечні для здоров'я дитини і дорослої людини.
  3. Вся продукція - ручної роботи. Кондитери регулярно проходять професійне навчання і вдосконалюють свою майстерність, щоб Ви отримували торти і десерти саме таким, як їх задумали.
  4. Кондитерські вироби доставляються Вам, так би мовити, «з під ножа», тобто ми готуємо торт та десерти спеціально під дату доставки.

Кондитерська Paris Dessert веде відкриту політику спілкування з клієнтом, тому в разі виникнення додаткових питань, ми з готовністю відповімо Вам в телефонному режимі або в письмовому вигляді.