Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 Доставка по м. Київ замовлення і доставка десертів
щодня з 10:00 до 20:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Мінімальна сума замовлення 1000 грн
Розгорнути навігацію
Сортувати по ціні
Шукаєте корпоративний подарунок, який би відповідав айдентиці Вашої компанії та мав незвичайний вигляд?
45 грн / 1 шт
Кругле медово-імбирне печиво з цукровим друком логотипу Вашої компанії – один з найкращих корпоративних подарунків на сьогодні.
55 грн / 1 шт
Оригінальний корпоративний набір з 6-ти макарон з Вашим логотипом і 6-ти звичайних тістечок в подарунковій коробці. Такий набір може бути подарунком для співробітників на їх День народження або річницю створення компанії, корпоративні заходи, комплімент партнерам.
480 грн / 1 набір
Набір складається з 3-х макарон з Вашим логотипом і 6-ти тістечок з різним смаком. У нас представлена широка смакова і кольорова гамма солодощів: від класичних шоколадних і ванільних до фірмових малинових, смородинових, лимонних і фісташкових.
330 грн / 1 набір
Подарунковий набір макарон з Вашим логотипом, який складається з 4 брендованих виробів і 8 кольорових тістечок. Ми робимо солодкі подарунки з імпортної мигдалевої муки і додаємо лише органічні інгредієнти.
430 грн / 1 набір
Набір складається з 3 макаронс з Вашим логотипом та 6 звичайних тістечок. Ви можете обрати кольорову гамму набору самостійно. Всі питання з приводу нанесення зображення можна узгодити з нашим менеджером.
330 грн / 1 набір
У набір входить 3 макарон з Вашим логотипом. Ми робимо смачні тістечка виключно по класичному рецепту. У виробництві використовується лише імпортна мигдалева мука і натуральні фарбники. Колір і смак залежить від Ваших смаків та уподобань
170 грн / 1 набір
Друк фірмового знаку виконується їстівними чорнилами на високоякісному цукровому папері. Наш менеджер допоможе Вам з вибором кольору і смаку макарон і лише після Вашого узгодження ми відправимо макет до друку.
50 грн / 1 шт
Печиво виготовляється нашими кондитерами власноруч. Основа – імбирне тісто, нижній прошарок декору – айсинг (білково-цукрова суміш, яка широко використовується для нанесення малюнків, розпису).
370 грн / 1 набір
Набір печива з логотипом складається з 4-х смаколиків, прикрашених фірмовим знаком вашої організації. Печиво з логотипом – фірмовий подарунок багатьох компаній. Ми виготовляємо імбирне печиво з логотипом на цукровому аркуші.
330 грн / 1 набір
Основа печива – імбирне тісто. Печиво розписується вручну нашими кондитерами, тому можете бути упевнені в унікальності виконаної роботи. Розпис, виконаний на печиві, робиться натуральними імпортними фарбниками поверх айсинга (цукрово-білкової суміші для декорування).
370 грн / 1 набір
Печиво ручної роботи, прикрашене орнаментом-вишивкою. Лаконічний елегантний дизайн солодощів з додаванням орнаменту-вишивки може бути компліментом партнерам, частуванням гостей Вашої компанії, подарунком на тематичному корпоративному заході.
85 грн / 1 шт
Наша кондитерська готова запропонувати Вам поштучне печиво з логотипом компанії, яке виготовляється строго по ескізу замовника. Основу виробу складає імбирне печиво з логотипом на мастиці.
75 грн / 1 шт
Печиво ручної роботи, декороване в Петриківському стилі. Основа виробу – імбирне печиво, яке кондитери виготовляють під Ваше замовлення. Для декору використовується айсинг — спеціально виготовлена білково-цукрова суміш для створення різних візерунків.
85 грн / 1 шт
Набір капкейків з 6-ти штук з двобарвною шапочкою. Чим ці капкейки відрізняються від усіх інших, що представлені у нас на сайті? Ви можете замовити до них додатковий декор з мастики.
285 грн / 1 набір
Зупиніть свій вибір на наборі смачних капкейків у якості корпоративного подарунку або доповнення до солодкого столу на День народження компанії, Новий рік або 8-е березня. Не має значення у Вас виключно жіночий, чоловічий чи змішаний колектив.
290 грн / 1 набір
Капкейк – кекс, прикрашений пишною кремовою шапочкою. Але спеціально для корпоративних клієнтів ми підготували капкейки з логотипом. Для їх виготовлення ми використовуємо лише натуральні, повністю безпечні інгредієнти.
60 грн / 1 шт
Подарунковий набір складається з 5-и ванільних та 12-ти фісташок макарон. Ці 17 тістечок навіть не можна назвати набором.
455 грн / 1 набір
Кондитери пропонують Вам спробувати класичні солодощі зі смаком шоколаду та ванілі. При замовленні відразу декількох наборів надається можливість обрати колір тістечок, який біль за все підходить під Ваш логотип.
385 грн / 1 набір
Стандартна коробка солодощів виготовляється у двох кольорах. Ви маєте можливість вибрати ті відтінки, що відповідають брендбуку Вашої компанії, але за умови замовлення декількох наборів відразу. Логотип на капкейки друкується на цукровому папері, тому зображення, надане Вами, буде перенесене на тістечко дуже точно.
295 грн / 1 набір
До стандартного набору входять капкейки зі смаком ванілі та шоколаду. Логотипи друкуються на цукровому папері, тому зображення, надане Вами, буде зображене без спотворень.
140 грн / 1 набір
У набір входить 6 шт міні-зефіру зі смаком смородини. На коробку можна нанести логотип Вашої компанії. Діаметр наклейки на фото – 5 см.
180 грн / 1 набір
У набір входить 13 макарон без логотипу і 6 солодощів з логотипом Вашої компанії. Для друку зображення використовується якісний цукровий папір і сучасне обладнання, що гарантує точність відображенням Вашого логотипу або іншого зображення на тістечках.
660 грн / 1 набір
У набір входить 16 макарон без логотипу і три кондитерські вироби з логотипом Вашої компанії. Будь-яке надане Вами зображення, в тому чисті і фірмовий знак компанії, друкується на цукровому папері їстівним чорнилом.
585 грн / 1 набір

Корпоративні подарунки в кондитерській Paris Dessert в Києві призначені для різних свят – від Нового року до Дня захисника України восени.

Тут Ви можете вибрати подарунок як чоловікові, так і жінці. Для співробітників-чоловіків на День народження, Новий рік або День захисника України – солодкий набір, цукерок або ж іменні брендовані корпоративні подарунки.

Для жінок – подарунки на 8-е березня, свіжі пропозиції до Дня народження та Новий рік

Також є на вибір корпоративні подарунки з логотипом (печиво, макаронс), корпоративні подарунки ручної роботи – розмальоване кондитерами печиво в тематиці свята або заходу, на яке планується доставка; велика кількість наборів з різним наповненням.

Всі продукти, які використовуються у виробництві корпоративних подарунків з логотипом - свіжі. Малюнки, які представлені на печиво, малюються або друкуються їстівними чорнилом або фарбами.

Коробка з шоколадними цукерками стане ідеальним подарунком для Вашого свята.

У Києві корпоративні подарунки ми радимо замовляти мінімум за 7-14 днів до запланованої дати доставки, в залежності від їх потрібної кількості. Саме тому ми радимо замовляти наперед, щоб всі деталі були вчасно погоджені, а замовлення вписаний в процес.

Великдень
2021