Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 пн-сб з 10:00 до 18:00 пн-сб з 10:00 до 18:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Розгорнути фiльтри
Сортувати по ціні

Подарунок на День захисника України

З цим чоловіком можна і у вогонь, і у воду, і крізь мідні труби, а може він просто добра людина або по-справжньому запав Вам у серце. Ви покладаєтеся на нього і час від часу хочете радувати його. 14-е жовтня – День захисника України – ще одна дата і привід показати чоловікові свою любов, пошану і те, як Ви його насправді цінуєте.

4 аргументи, які доводять, що чоловікові сподобається смачний подарунок:

  1. Солодкі подарунки давно перестали робити лише для жінок. Якщо не брати до уваги той факт, що інколи хочеться звичайного зрозумілого всім торта, чоловікам треба шоколад або тістечко з фізичної точки зору. Це кращий спосіб отримати одночасно ендорфіни з швидкими вуглеводами.
  2. Цікавий факт, чим більш неординарний чоловік, його професія, тим незвичайні у нього смаки на багато речей. Саме тому корпоративні подарунки для чоловіків-колег хочеться знайти відповідні. Для цього у своїх солодких подарунках ми поєднуємо авторський смак та незвичайний дизайн.
  3. Чоловік за своє життя вже встиг отримати, як мінімум, декілька патріотичних і пару десятків «по-справжньому чоловічих» подарунків за типом фляг, одеколонів, шкарпеток і так далі. Але чоловіки – це не лише сила, їм також притаманні романтика, смішливість та дитячість. Погляньте на свого знайомого, колегу чи коханого свіжим поглядом і запропонуєте йому дещо нове.
  4. Ви знаєте хоч би одну людину, яка б не зраділа несподіваному сюрпризу? Лише уявіть його очі, коли Ви вручите йому неординарний подарунок.

Серед подарунків кондитерської Paris Dessert Вам представляється вибір для сміливих, розумних і романтичних чоловіків. В асортименті є:

  • три набори, які можуть бути повноцінним подарунком;
  • поштучне печиво, яке буде і знаком уваги, і доповненням до основного сюрпризу.

Всі інгредієнти, що входять до складу печива, цукерок і макаронс –  натуральні. Кондитерська Paris Dessert працює з швейцарським шоколадом, французькою мигдалевою і першосортною українською пшеничною мукою. У виробництві не використовуються синтетичні фарбники, а лише перевіреними роками і багатьма кондитерами світу, товарами іспанської компанії Sosa.

Замовлення

Для замовлення корпоративних подарунків для чоловіків ми радимо звертатися за 5-7 днів до планованої дати доставки.