Ua Ru
+38 (067) 111 39 11 замовлення і доставка десертів
щодня з 10:00 до 20:00
Кошик товарiв
Товарів, на суму: 0 грн.
Мінімальна сума замовлення 500 грн (без врахування доставки)
Розгорнути навігацію
Сортувати по ціні
Кондитерський виріб, приурочений до Дня захисника України, зроблений на основі імбирного печива. У виробництві використовуються лише натуральні фарбники. Такий набір вибирають у якості подарунка жінки, які вміють організовувати приємні сюрпризи, наповнюючи їх певним сенсом.
170 грн
Набір-асорті «Кохай та Захищай» складається з 10 шт. безе, 3-х макаронс з перцем і 2-х тематичних печив. Всі інгредієнти та фарби – натуральні, в макаронс використовується справжній червоний перець.
185 грн
Набір макаронс складається з 6-ти штук. Начинка – перець чилі та шоколад. Для виготовлення використовуються лише натуральні інгредієнти. Такий набір обирають жінки для енергійних чоловіків.
130 грн
Імбирне печиво виготовлене спеціально до свята Дня захисника України. Для його приготування не використовується жодних синтетичних матеріалів.
45 грн
Набір складається з 9 цукерок з начинкою Капітан-ром. Усі інгредієнти, використані при виготовленні, натуральні. Зазвичай такий набір дарує жінка, яка знає смак чоловіка або хоче його здивувати.
335 грн

Подарунок на День захисника України

З цим чоловіком можна і у вогонь, і у воду, і крізь мідні труби, а може він просто добра людина або по-справжньому запав Вам у серце. Ви покладаєтеся на нього і час від часу хочете радувати його. 14-е жовтня – День захисника України – ще одна дата і привід показати чоловікові свою любов, пошану і те, як Ви його насправді цінуєте.

4 аргументи, які доводять, що чоловікові сподобається смачний подарунок:

  1. Солодкі подарунки давно перестали робити лише для жінок. Якщо не брати до уваги той факт, що інколи хочеться звичайного зрозумілого всім торта, чоловікам треба шоколад або тістечко з фізичної точки зору. Це кращий спосіб отримати одночасно ендорфіни з швидкими вуглеводами.
  2. Цікавий факт, чим більш неординарний чоловік, його професія, тим незвичайні у нього смаки на багато речей. Саме тому корпоративні подарунки для чоловіків-колег хочеться знайти відповідні. Для цього у своїх солодких подарунках ми поєднуємо авторський смак та незвичайний дизайн.
  3. Чоловік за своє життя вже встиг отримати, як мінімум, декілька патріотичних і пару десятків «по-справжньому чоловічих» подарунків за типом фляг, одеколонів, шкарпеток і так далі. Але чоловіки – це не лише сила, їм також притаманні романтика, смішливість та дитячість. Погляньте на свого знайомого, колегу чи коханого свіжим поглядом і запропонуєте йому дещо нове.
  4. Ви знаєте хоч би одну людину, яка б не зраділа несподіваному сюрпризу? Лише уявіть його очі, коли Ви вручите йому неординарний подарунок.

Серед подарунків кондитерської Paris Dessert Вам представляється вибір для сміливих, розумних і романтичних чоловіків. В асортименті є:

  • три набори, які можуть бути повноцінним подарунком;
  • поштучне печиво, яке буде і знаком уваги, і доповненням до основного сюрпризу.

Всі інгредієнти, що входять до складу печива, цукерок і макаронс –  натуральні. Кондитерська Paris Dessert працює з швейцарським шоколадом, французькою мигдалевою і першосортною українською пшеничною мукою. У виробництві не використовуються синтетичні фарбники, а лише перевіреними роками і багатьма кондитерами світу, товарами іспанської компанії Sosa.

Замовлення

Для замовлення корпоративних подарунків для чоловіків ми радимо звертатися за 5-7 днів до планованої дати доставки.

 

Великдень
2020